współpraca

Dodane: Czwartek, 13 Czerwiec, 2019  09:57
  • Kategoria: Współpraca biznesowa

Opis oferty:

Zapraszam wszystkie osoby/firmy, które są zainteresowane współpracą z dietetykiem. Od wielu lat jestem promotorką zdrowego stylu życia oraz organizatorką wielu wykładów/ projektów. Regularnie pisze artykuły do gazet.Ciągle się rozwijam. Nie lubię stania w miejscu. Mam doświadczenie w prowadzeniu prelekcji do 200 osób. Nie boję się wyzwań.

Aby uzgodnić szczegóły współpracy napisz @ lub zadzwoń 501 - pokaż numer telefonu -

• Wykłady / szkolenia / warsztaty z zakresu dietetyki, zdrowego żywienia
• Pisanie artykułów, notek do portali internetowych i społecznościowych, jak również gazet
• Organizacja eventów, prelekcji, warsztatów i aktywne w nich uczestniczenie.

O żywieniu w sporcie słów kilka https://gostyn24.pl/pl/639_wideo/310_agata_szalewska_na_temat_zywienia_w_sporcie.html

Pierwszy pokaz karate, który zorganizowałam sama https://www.youtube.com/watch?v=ubyh6RwmF-k


Projekt załóż Bikini do lata https://www.youtube.com/watch?v=b57lnV-Thv0&t=37s

metamorfoza https://www.youtube.com/watch?v=bi7n_DUqutY

Kilka słów o mnie

Szalewska Agata
Specjalista żywienia medycznego i sportowego, dietetyk, promotorka zdrowego stylu życia. Pasjonatka biegania, zdobywczyni Korony Maratonów Polskich, właścicielka Poradni Kliniczno – Sportowej ,,Dieta na Medal’’ w Słupi Kapitulnej. Ukończyła dietetykę na Wydziale Nauki o  Żywieniu Człowieka i Konsumpcji na SGGW w Warszawie oraz studia podyplomowe z zakresu żywienia i wspomagania w sporcie na AWF. Jest również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków.
Pracowała z pacjentami w szpitalu na Oddziale Diabetologii oraz na Oddziale Chorób Metabolicznych w Poznaniu, jak również w Puszczykowie na oddziale Paliatywnym, gdzie miała styczność żywieniem dojelitowym i pozajelitowym. Obecnie pracuje indywidualnie z pacjentami w swojej poradni, poza tym edukuje społeczeństwo poprzez pisanie artykułów o zdrowiu dla ,,Życia Rawicza’’ oraz magazynu ,,Ona w Rawiczu''.

Jest organizatorką wielu wykładów w tym dla mieszkańców Słupi Kapitulnej dotyczących chorób dietozależnych, w tym cukrzycy, otyłości i nadciśnienia tętniczego. Prowadziła także wykłady m.in. w Kępnie dla poseł Bożeny Henczycy w ramach projektu „Siła jest kobietą”, gdzie jej prelekcji wysłuchało ponad 200 osób. Prowadziła wykłady dot. zwiększania świadomości nt. chorób dietozależnych dla grupy Włóczykijów z Pakosławia, stowarzyszenia KLAR Kawcze oraz Stowarzyszenia Razem dla Dubina. I Bojanowie w remizie strażackiej. Są to inicjatyw społeczne dla mieszkańców zwiększające wiedzę na temat medycyny żywienia.
Również prowadziła wykłady do szkół między innymi dla Słupi Kapitulnej, Masłowa, Sarnowy aby uczyć dzieci zdrowych nawyków żywieniowych.
Aktualnie prowadzi projekt ,,Bikini do lata’’, który można śledzić w regionalnych gazetach oraz w telewizji RTM. Warto wspomnieć, że z jej usług korzystali znani sportowcy m.in. wielokrotny mistrz Polski oraz medalista świata w ju-jitsu Arnold Ratajski czy brązowy medalista w kumite open Krzysztof Glina.

Cały czas poszerza wiedzę uczestnicząc w różnych szkoleniach, kursach i konferencjach, ponieważ jej zawód to nie tylko praca ale przede wszystkim pasja. Ukończyła zatem ponad 40 specjalistycznych kursów, a co najważniejsze pracuje na zasadzie EBM (od ang. evidence-based medicine), czyli medycynie opartej na faktach, medycynie oparta na dowodach – korzystanie w postępowaniu klinicznym z wiarygodnych dowodów naukowych dotyczących skuteczności i bezpieczeństwa terapii. Dowodów takich dostarczają wyniki badań eksperymentalnych oraz badań obserwacyjnych.

Swoją pasję zawodową łączy z bieganiem, bo dietetyka i sport to recepta na zachowanie zdrowia i kondycji. Biegać zaczęła w roku 2014. Wystartowała w biegu charytatywnym Wings For Life World Run. Przebiegła wówczas 15 km i bieganie wciągnęło ją wtedy „na całego”. Postanowiła zatem zdobyć Koronę Maratonów Polskich (pięć wyznaczonych w różnych miejscach w kraju maratonów w ciągu 2 lat). Przebiegła je od kwietnia do października 2015 r. W tym samym roku wzięła udział w półmaratonie w Lizbonie, gdzie cały wyjazd zorganizowała sama. Biega w zawodach na różnych dystansach. Nie liczy się dla niej miejsce na mecie ani czas w jakim pokona bieg. Najważniejsze jest uczestnictwo i radość jaką daje ten sport. Do biegania namówiła nawet swoją mamę, gdzie razem wzięły udział w kolejnej edycji biegu charytatywnego Wings for Life. Obecnie interesuje się Polityką Zdrowia.

PROMOCJA ZDROWIA jest procesem umożliwiającym ludziom zwiększenie kontroli nad własnym zdrowiem, jego poprawę i utrzymanie.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Wrocław
Agata Szalewska
Na Lento.pl od 06 lip 2014
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń