Rózga zdrowotna krystaliczna

Dodane: Wtorek, 20 Sierpień, 2019  07:10
  • Kategoria: Zdrowie / Pozostałe
  • Stan:Nowe
  • Cena: 600 zł

Opis oferty:

Emituje regeneracyjną energię roślin, którą wypełniony jest np. gąszcz leśny. Działa przeciwbólowo jak np. liście świeżej kapusty przyłożone na stłuczone czy bolące miejsce albo liście babki lancetowatej gojące ranę, na którą zostały przyłożone.
Energię wydobywającą się z żywych roślin można zobaczyć w mikroskopie elektronowym. Rośliny przez cały czas ją emitują, z czego korzystają ludzie, zatrzymując ją dla siebie. Najefektywniej robią to buddyjscy mnisi, którzy tracą jej najmniej. Dobrze chronią ją też księża. Zapewne przyczynia się do tego ich sposób życia i medytacja. Normalny śmiertelnik traci codziennie sporo energii, a z chorych miejsc wypływa ona strumieniami, co w naszych czasach można stwierdzić za pomocą detektorów. Osoby schorowane nie mają szans jej uzupełnić, toteż nie mogą pozbyć się swoich dolegliwości.
Rózga zdrowotna daje szansę na regenerację człowieka, powrót do zdrowia i odstawienie długotrwale zażywanych leków. Cofają się wtedy wszelkie dolegliwości, łącznie z chorobami "nieuleczalnymi" takimi jak np. schorzenia kręgosłupa, jego bolesność, miażdżyca, schorzenia układu krwionośnego, nadciśnienie, utrata pamięci, niedokrwienie, zimne stopy, nowotwory i wiele innych.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Wrocław
sacris-geometria
Na Lento.pl od 19 paź 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń