PRZEPROWADZKI, TRANSPORT TOWARÓW - w dobrych cenach!!!

Dodane: Niedziela, 16 Luty, 2020  09:44
  • Kategoria: Usługi / Transport / Przeprowadzki

Opis oferty:

SZUKASZ SOLIDNEGO PRZEWOŹNIKA, ABY POWIERZYĆ MU SWÓJ ŁADUNEK DO TRANSPORTU, LUB POSZUKUJESZ SOLIDNEJ EKIPY DO PRZEPROWADZKI TO ZADZWOŃ !!!


Jesteśmy firmą handlowo - usługowa, gdzie zakres naszego działania obejmuję branżę transportową.
Zagadnienie transportu nie jest dla nas czymś obcym. Pierwsze szlify zdobywaliśmy pracując w dużych firmach spedycyjnych. Tam też intensywnie uczestnicząc w programach rozwoju pracownika, uzyskaliśmy stosowna wiedzę, którą zawsze staramy się wykorzystać jak najlepiej w naszej codziennej pracy. Jesteśmy otwarci na klienta i jeżeli tylko możemy, i potrafimy rozgryźć dany problem, to zawsze służymy pomocą. Do każdego otrzymanego zlecenia pochodzimy rzetelnie, ponieważ na pierwszym planie stawiamy sobie jakość wykonania usługi. Naszym sukcesem jest niewątpliwie zadowolenie klienta, a co się z tym wiąże możliwość dalszej współpracy nie tylko w dziedzinie transportu.

Nasza oferta obejmuje drogowe przewozy krajowe oraz zagraniczne (dopuszczalna masa całkowita 3,5 t.), w zakresie wykonania:

- transportu towarów z branży odzieżowej, spożywczej, budowlanej, meblarsko-stolarskiej, motoryzacyjnej, ogrodniczej, rtv, agd i innych,
- przeprowadzek mieszkań, domów jednorodzinnych, biur, magazynów, sklepów, hurtowni, bibliotek, archiwum i innych,

- przewozu motocykli, kładów, przesyłek oraz niezbędnych rzeczy do organizacji imprez okolicznościowych, sportowych, rozrywkowych, itp..

Mając stosowne uprawnienia możemy również pomóc w sprzedaży oraz transporcie towarów poza teren UE.

Do transportu towarowego oraz przewozu przedmiotu przeprowadzki wykorzystujemy między innymi samochód dostawczy marki RENAULT MASTER MAX o wymiarach przestrzeni ładunkowej):
- (długośc x szerokośćx wysokość) 3,7 m x 1,8 m x 2,1 m i ładowności 1603 kg.
Objętość przestrzeni ładunkowej 13,9 m sześciennych.

Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie po kątem rodzaju przewożonego ładunku oraz odległości do punktu docelowego. Dalej na podstawie tych informacji rozsądnie wyceniamy usługę w przystępnych cenach i dobieramy sposób zabezpieczenia towaru.

W codziennej pracy do zabezpieczenia ładunków używamy różnego rodzaju foli, gąbek, przekładek miękkich, taśm, a do mocowania pasy transportowe oraz gumy spinające. Taki sposób zabezpieczenia pozwala nam na bezpieczny transport i dowóz ładunku w całości do miejsca przeznaczenia.


Zapraszamy do współpracy.
Przewieziemy skutecznie wszystko co zmieści się do busów o ładowności do 1,6 tony.

telefony kontaktowe: +48 512 - pokaż numer telefonu -
+48 603 - pokaż numer telefonu -

www.trackexport.com.pl

Zapraszamy również do naszą platformę transportową BUS-TRANSPORT. Można tam znaleźć informacje o branży. Jest też zakładka ZLECENIA, która została stworzona po to, aby wzajemnie sobie pomagać w realizacji potrzeb transportowych. Oglądajcie, piszcie, czytajcie, składajcie zapytania a na pewno otrzymacie oferty nie tylko od nas!

www.bustransport.wordpress.com

Z nami na pewno osiągniesz zamierzony cel!!!
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Wrocław / Fabryczna
Na Lento.pl od 12 lut 2013
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń