Praktykant w Agencji Pracy Tymczasowej

Dodane: Środa, 26 Luty, 2020  10:26
  • Kategoria: Dam pracę / Biuro / Administracja
  • Forma pracy:Praktyka/Staż
  • Umowa:Inna
  • Pracodawca: SBS Poland

SBS Poland (KRAZ 15384) poszukuje osób na stanowisko Asystent ds. Rekrutacji w ramach bezpłatnych praktyk.

Jesteś studentem?

Chcesz od początku studiów zdobywać doświadczenie zawodowe i podejmować nowe wyzwania ?

Jesteś zainteresowany pracą w branży rekrutacyjnej?

Do zadań Asystenta należeć będzie:
-Wsparcie procesów administracyjnych,
-Archiwizacja dokumentów,
-Wsparcie w bieżących zadaniach,
-Selekcja napływających aplikacji, wstępna telefoniczna weryfikacja wybranych kompetencji kandydatów,
-Publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych.

Od kandydatów oczekujemy:
-Statusu studenta kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia lub pokrewne
-Dyspozycyjności min. 20 godzin w tygodniu,
-Znajomości pakietu Office
-Dokładności, komunikatywności, gotowości do podejmowania wyzwań.

Oferujemy:
-Bezpłatne praktyki,
-Pracę w centrum miasta,
-Szkolenie wdrożeniowe do pracy.
-Wsparcie mentora/opiekuna praktyk,
-Możliwość rozwoju zawodowego,
-Elastyczny grafik dostosowany do Twoich możliwości,
-Zdobycie doświadczenia w rekrutacji i Udział w ciekawych projektach,
-Referencje po zakończeniu praktyk,

Zgłoś się już dziś i zdobądź doświadczenie w branży HR!

Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Kandydatów spełniających powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Wrocław / Stare Miasto
Anna
Na Lento.pl od 30 paź 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń