Pracownik montażu-stabilna praca!

Dodane: Piątek, 14 Luty, 2020  18:12
  • Kategoria: Dam pracę / Inne
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis oferty pracy:

Oferujemy:
- pracę w dobrej atmosferze nad nowoczesnymi technologiami
- dojazd do pracy za złotówkę dziennie z okolicznych miejscowości
- możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia
- wynagrodzenie początkowe od 3250 zł brutto/msc + 200 zł miesięcznej premii frekwencyjnej
- raz na kwartał 480 zł brutto premii za jakość i bezpieczeństwo
- pakiet benefitów: karta sportowa oraz opieka medyczna
- zatrudnienie na podstawie umowy o prace na pełen etat

Zadania:
- praca przy linii produkcyjnej przy tworzeniu silników hybrydowych
- wizualna kontrola jakości produktu

Wymagania:
- zdolności manualne
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
*dojazd z: Wrocławia, Oleśnicy, Oławy, Namysłowa, Brzegu, Skarbimierza, Grodkowa, Strzelina, Bierutowa

Numer referencyjny: PT/02/2020/WRC/DA
Wrocław
Adecco Poland Sp z o
Na Lento.pl od 01 lip 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń