Pracownik HR preferowana znajomość języka niemieckiego

Odświeżone: Poniedziałek, 26 Luty, 2024  10:34

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Biuro / Administracja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Agencja Pracy Koncepcja

Opis oferty pracy

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.

Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacji i selekcji kandydatów dla wyselekcjonowanych pracodawców polskich i niemieckich

Jeżeli:

Posiadasz motywację do rozwijania swoich kompetencji zawodowych w zakresie miękkiego HR oraz pozytywną energię do pokonywania trudności,
kontakty z ludźmi dodają Ci pozytywnej energii, to zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Specjalista/tka ds. rekrutacji
(rynek niemiecki i polski)

Wymagania:
• Doświadczenie minimum rok na podobnym stanowisku, preferowane doświadczenie w agencji pośrednictwa pracy/ agencji zatrudnienia
• Znajomość stanowisk z branży technicznej (elektryk, spawacz, operator CNC, monter, mechanik, itd.) będzie dodatkowym atutem
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• Zdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania czasem pracy
• Entuzjazm i zaangażowanie w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów
• Samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność
• Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
• Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji w branży rekrutacyjnej
• Pracę w miłym, profesjonalnym zespole który zawsze służy wsparciem i pomocą
• Prowadzenie ciekawych projektów HR-owych wspomaganych nowoczesną i intuicyjną aplikacją rekrutacyjną
• Osoby znające dobrze język niemiecki mają możliwość korzystania z niego w codziennych kontaktach z firmami niemieckimi
• Atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny
• Możliwość awansu i doskonalenia zawodowego
• Możliwość ułożenia grafiku z uwzględnieniem potrzeb pracownika
• Możliwość pracy w systemie hybrydowym
• Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe
• Pakiet socjalny

Obowiązki:
• Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych, w tym rozmowy telefoniczne oraz spotkania rekrutacyjne z kandydatami
• Tworzenie profesjonalnych profili zawodowych kandydatów na stanowiska średniego szczebla
• Prowadzenie bazy kandydatów w intuicyjnym systemie ATS/CRM
• Utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami
• Kontakty z pracodawcami
• Redagowanie i publikacja ogłoszeń o pracę
• Aktywne poszukiwanie nowych źródeł i sposobów pozyskiwania kandydatów do pracy
Informacja dodatkowa: Nasze usługi ograniczają się do rekrutacji i reelekcji kandydatów do pracy ( miękki HR).
Sposób aplikowania:

CV oraz kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Osoba odpowiedzialna za rekrutację Marzena Jaglińska Tel. 791 - pokaż numer telefonu -
Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.
Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: @

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja,

50-010 Wrocław ul. Podwale 62/2,

www. koncepcja.eu
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Strzelin w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Biuro / Administracja

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Konto firmowe
Na Lento.pl od 28 sty 2013
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków