Praca w Niemczech dla Montera Instalacji Światłowodowych

Dodane: Środa, 20 Listopad, 2019  11:53
  • Kategoria: Dam pracę / Informatyka / Telekomunikacja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: MD Telekom

Opis oferty pracy:

Obowiązki:

- wykonywanie instalacji sieci światłowodowych,
- spawanie światłowodów
- montaż i konfiguracja urządzeń i usług telekomunikacyjnych u abonentów (modemy, routery, etc.)
-Zaciąganie kabli światłowodowych do kanalizacji oraz pionów teletechnicznych.
- Montaż muf światłowodowych, przełącznic, stojaków zapasu kabla.

Wymagania:

-Doświadczenie w montażu sieci światłowodowych;
-Sumienność, dokładność i zaangażowanie;
- Prawo jazdy kat. B;
-Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
-Umiejętności pracy z elektronarzędziami.
-znajomośc języka niemieckiego

Mile widziane:
- kurs montażysty instalacji światłowodowych,
- kurs spawacza światłowodów.

Oferujemy:

- pełne wyposażenie pracownika,
- stabilne zatrudnienie, w oparciu o niemiecka umowę o pracę
tel;+49(0)1573/5116132
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Wrocław
Artur Wagner
Na Lento.pl od 18 gru 2013
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń