Praca w Holandii

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Sobota, 02 Marzec, 2024  06:27

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: UPrecruitment

Opis oferty pracy

Miejscowość: Okolice Utrechtu
Zakwaterowanie w Westland

Opis stanowiska pracy:
Praca na magazynach przy pakowaniu i przygotowywaniu zamówień do wysyłki. Głównie
praca na magazynach z materiałami budowlanymi i art. Gospodarstwa domowego. Proste
prace polegające na zbieraniu zamówień w oparciu o system voicepick.

Wymagania:
● Komunikatywna (co najmniej) znajomość języka angielskiego. Poważne podejście do pracy i
obowiązków w miejscu pracy ;
●Spodnie jeansowe -Nie ma możliwości pracy w legginsach czy dresach
●Jeśli kandydat posiada buty z metalowym noskiem musi je zabrać ze sobą do Holandii
● brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
●dyspozycyjność na minimum 3 miesiące- docelowo na dłużej

Stawka podstawowa:
● Stawka podstawowa: 12,43€ (od 19 roku życia wzwyż)
● Uprawnienia na wózki widłowe, reachtrucki itp. mile widziane, nie wymagane
● Wymagany VOG Holenderski wyrabiany przez agencję na miejscu. Trzeba liczyć się z tym, ze oplata za
wyrobienie tego dokumentu wynosi 33,85€, ale jest to jednorazowy wydatek.
● Każda osoba dostaje tygodniowy dodatek za jazdę w wysokości: 70.03€

Wymagane dokumenty do rekrutacji:
● Aktualne CV z klauzulą RODO - CV bez klauzuli nie będą rozpatrywane
● Konto bankowe w walucie euro
● Ważny minimum 6 msc, NIEUSZKODZONY dokument tożsamości (dowód osobisty
lub paszport)
● Nr BSN/Sofi (jeżeli kandydat posiada poprzednio wyrobiony dokument) - ORYGINAŁ

Do wyjazdu należy ze sobą zabrać:
● Oryginały dokumentów wyżej wymienionych
● Pościel, kołdrę, poduszkę, ręcznik i obuwie ochronne
• Buty ochronne z metalowym noskiem
• Pieniądze na pierwsze tygodnie do uzyskania wynagrodzenia za pracę
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Wrocław w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca za granicą

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
UPrecruitment
Konto firmowe
Na Lento.pl od 03 gru 2023
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków