Praca dla opiekunki w Niemczech Nurnberg

Dodane: Czwartek, 16 Maj, 2019  09:48
  • Kategoria: Dam pracę / Opieka / Nianie / Pomoc domowa
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Pracodawca: Blue Line Nicole Biernaczyk

Opis oferty pracy:

Blue Line
Oferta pracy
Data wyjazdu: od zaraz
Miejsce pracy: Nurnberg
Stawka: 1400 € m-nie

Wymagania
Praca dla opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego, mile widziane doświadczenie oraz referencje.Niepaląca.

Opis zlecenia
Podopieczny 87 lat , 175cm, 82 kg
Schorzenia:
• zaburzenia rytmu serca
• trudności w chodzeniu związane z wiekiem, porusza się przy pomocy laski

Podopieczny sam dba o higienę osobistą, nie wymaga pomocy przy ubieraniu ani spożywaniu jedzenia, komunikacja bez ograniczeń.
Nie ma problemu zarówno z zasypianiem jak i przesypianiem nocy. Lubi spotkania ze znajomymi. Jest otwarty, spokojny. Podopieczny mieszka razem z żoną w pięknym mieszkaniu.

Podopieczna 95 lat, 160cm, 45kg
Schorzenia:
• sporadycznie inkontynencja

O higienę podopiecznej dba Pflegedienst, który równiez 3 razy dziennie przywozi posiłki.
Pani nie ma problemów z ubieraniem, czasem potrzebuje pomocy np.w krojeniu itp, komunikacja bez ograniczeń.
Nie ma problemów z zasypianiem jak i przesypianiem nocy.Jest sympatyczna, otwarta i życzliwa.

Obowiązki
Prowadzenie domu
Zakupy
Organizacja czasu wolnego
Towarzyszenie w wizytach lekarskich
Pomoc asekuracja podopiecznym w trudnościach dnia codziennego.
Spacery

Zapewniamy
• Bezpieczną i legalną formę współpracy , opłacane składki ZUS
• Elastyczną długość pobytu : wyjazdy na 1 miesiąc lub dłużej
• Atrakcyjne zarobki ,dodatki za święta
• Pakiety dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych na czas wyjazdu za granicę
• Zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
• Wsparcie polskojęzycznego Koordynatora na miejscu w Niemczech

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu tel. 519 - pokaż numer telefonu -

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Wrocław
Blue Line Nicole Biernaczyk
Na Lento.pl od 13 wrz 2017
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń