Poszukuję pracy Pedagog Spec.- Resocjalizacja; we Wrocławiu

Odświeżone: Środa, 24 Czerwiec, 2026  19:35

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Szukam pracy / Stałej
  • Wykształcenie:Wyższe
  • Rok urodzenia:1979
  • Prawo jazdy:B
  • Branża:Biuro / Administracja

Opis oferty

Witam Wszystkich zainteresowanych Pracodawców!

Poszukuję Stałej Pracy na cały etat we Wrocławiu; w ośrodku szkolno-wychowawczym, w placówce edukacyjnej, w zakładzie karnym itp.

Moje wykształcenie: Pedagog specjalny / Resocjalizacja.

O mnie: Kobieta z doświadczeniem, 47 lat, Zaradna, Cierpliwa, Uczciwa, Miła, Empatyczna, Otwarta na Innych, Potrafiąca rozwiązywać problemy.

Posiadam wyższe wykształcenie, prawo jazdy, kursy i szkolenia, znajomość obsługi programów biurowych i księgowych, warsztaty psychologiczne etc.

Chętnie odpowiem na wszystkie dodatkowe pytania osobiście.

KONTAKT TYLKO POPRZEZ FORMULARZ, Zapraszam Państwa do kontaktu!

Pozdrawiam, JR
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Konto firmowe
Na Lento.pl od 27 lis 2014
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków