Polonez 1500 ------PROWADZĘ INTERNETOWĄ ZBIÓRKĘ. DZIĘKUJĘ!

Dodane: Poniedziałek, 06 Kwiecień, 2020  21:25
  • Kategoria: Przyjmę za darmo

Opis oferty:

Prowadzę Zbiórkę Internetową na stronie:
https://www.zrzutka.pl/g9rfa8

Witam Najuprzejmiej Tych Wszystkich, którzy zainteresowali się Moim Wielkim Marzeniem i czują że naprawdę w a r t o ! !

:-)

Na razie wsparło już mnie 5 osób i zebrałem już 511 złotych, czyli 17% z całej potrzebnej mi kwoty 3000 złotych, ale przejdźmy teraz do konkretów.
Otóż zbieram obecnie środki na dokończenie składania kolekcji numerów z Wydawnictwa De Agostini z częściami do Dużego, Sentymentalnego modelu Polonez 1500 w skali 1:8.
Rozpocząłem zbieranie tej kolekcji w Styczniu 2019 roku. Obecnie mam dotychczas zakupione z problemami i wielkim wysiłkiem 45 numerów, ale niestety mój budżet nie pozwala na spokojne wyłożenie następnych kwot na zakup kolejnych gazetek z częściami do auta.
Do tej pory pożyczałem od znajomych pieniądze, kombinowałem, sprzedawałem swoje niepotrzebne przedmioty z domu, pomagałem sąsiadom, by dorobić, by tylko było na opłacenie 34, 99 złotych za gazetkę w kiosku z nowymi częściami.
Teraz przyszedł czas oddawać pożyczki, a trzeba jeszcze mieć na kolejne numery. :-( Co tydzień muszę wyłożyć dokładnie te 34, 99 złotych na zakup w kiosku kolejnego jednego numeru z kilkoma małymi częściami do modelu, a niestety nie stać już mnie na to. Kwotę tak mniej więcej tych 3 000 złotych nie wziąłem z sufitu, gdyż na tyle tak bliżej dalej wyceniam koszt wszystkich pozostałych numerów (czyli około 83-ech) do końca tej serii. BARDZO SIĘ BOJĘ, ŻE STRACĘ CAŁĄ DOTYCHCZASOWĄ KOLEKCJĘ (I WŁOŻONE W TO PIENIĄDZE), BO NA RESZTĘ BRAKUJE MI PIENIĘDZY, A TE DOTYCHCZASOWE 42-WA BEZ KONTYNUACJI BĘDĄ NIC NIE WARTE, BO NIE ZŁOŻĘ Z NICH ŻADNEGO MODELU AUTA, A CZAS NAGLI, BO CO TYDZIEŃ MUSZE MIEĆ ŻYWĄ GOTÓWKĘ DO OPŁACENIA W OSIEDLOWYM KIOSKU NOWEGO NUMERU Z TEJ KOLEKCJI. :-( Jestem osobą szczerą, pogodną, wierzącą ludziom i wierzącą w ludzi.
Jestem osobą ubogą, z problemami zdrowotnymi z postępującym zwyrodnieniem kręgów chorego, poważnie krzywego kręgosłupa i dużą wadą wzroku (gdyby nie grube okulary byłbym ślepawy) , a jednocześnie ogromnym pasjonatem starych aut z czasów PRL.
To ciężko pogodzić ze sobą, więc BARDZO PROSZĘ O WSPARCIE, za co będę każdemu niezmiernie wdzięczny! :-) Jestem też wielkim zwolennikiem szczególnie POLSKIEJ motoryzacji !!!!
Jest mi niezmiernie przykro, że im dalej Polska jest od Socjalizmu, tym mniej jest polskich, rozpoznawalnych marek, a już szczególnie w dziedzinie polskich aut.
Takie dawne socjalistyczne narody jak Czesi mają swą Skodę, Rumuni swoją Dacię, Rosjanie swoją Ładę, a my nie mamy nic. Moja próba złożenia tego modelu chcę, by była wspomnieniem lat świetności polskiego przemysłu wytwórczego w dziedzinie motoryzacji.
Przemysł samochodowy jest bardzo innowacyjny, postępowy, o bardzo dużej wartości dodanej i buduje dobrobyt kraju, bo ma tak dużo podzespołów, które wytwarza gospodarka danego kraju, a jest także powodem do dumy narodowej i prestiżu.
Każda złotówka się dla mnie bardzo liczy, bo moja kondycja finansowa jest tak trudna jak kondycja polskiego przemysłu samochodowego.

Pod linkiem: https://www.deagostini.com/pl/kolekcja/polonez1500/ można znaleźć więcej szczegółów na temat rozpoczętego przeze mnie projektu.

Jestem do Waszej dyspozycji pod numerem telefonu: 508. 253. 370.
Proszę dzwonić w razie jakichkolwiek wątpliwości, niejasności, pytań, czy uwag.
Chętnie wysłucham też te krytyczne, tak bym wiedział co mogę poprawić, zrobić lepiej.
Dziękuję za kontakt!

Bardzo proszę o pomoc!
Dziękuję Najmocniej Wszystkim Ludziom Dobrego Serca!!!!
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!!!!
Życzę także Każdemu Szczęśliwego i Lepszego niż poprzedni Nowego Roku 2020-stego!!

Kamil Lewandowski


P.S.: Jeśli Nie Możesz wesprzeć mnie finansowo, to chociaż Proszę UDOSTĘPNIJ PROSZĘ MOJĄ ZBIÓRKĘ SZEROKO NA FACEBOOK'U BĄDŹ NA TWITTER'ZE.
Dziękuję! :-)

Kamil Lewandowski
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Wrocław
Pasjonat Polskich Aut
Na Lento.pl od 28 gru 2013
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń