Płytki podłogowe Marmur Indian Green/Guatemala Verde 60x60

Dodane: Sobota, 24 Sierpień, 2019  12:06
  • Kategoria: Budowa i akcesoria / Materiały budowlane
  • Stan:Nowe
  • Cena: 195 zł

Opis oferty:

Prezentujemy Państwu MARMUR Indian Green/ Guatemala Verde w formie płytek kamiennych o wymiarach 60x60x2 cm
CENA: 195 zł / m2 (brutto)
Kamienie proponowane przez Stoneland to jedyne w swoim rodzaju oryginalne i najwyższej jakości materiały do wykończenia wnętrz importowane bezpośrednio z Indii !!
Specyfikacja kamienia:
* forma: płytki marmurowe
* wymiary: 60x60cm
*grubość: 20mm (+/- 2mm)
* kolor: zielony, emeraldowa zieleń,
* kraj pochodzenia: Indie
* wykończenie: polerowane

Opis ogólny:
Marmur Indian Green / Guatemala Verde jest przepięknym materiałem wykorzystywanym do wykończenia wnętrz oraz powierzchni zewnętrznych, w szczególności zadaszonych lub chronionych przed bezpośrednim działaniem warunków atmosferycznych. Płytki podłogowe marmurowe nie są idealnie regularne w swojej kolorystyce. Każda płytka kamienna marmurowa nieznacznie, ale różni się od poprzedniej i wynika to oczywiście z faktu, iż kamień jest materiałem wydobywanym ze złóż jakie daje nam Matka Ziemia. Jest to atutem, ponieważ płytki po połączeniu w całość dają przepiękny efekt końcowy. Płytki w wymiarze 60x60cm dzięki swojej dużej powierzchni prezentują się na podłodze bardzo efektownie.

MARMUR W TWOIM WNĘTRZU TO NIEPRZEMIJAJĄCE PIĘKNO, PRESTIŻ I PONADCZASOWOŚĆ !!

Zapraszamy do salonu sprzedaży kamienia naturalnego STONELAND przy ul. Kłodzkiej 12 w Bielanach Wrocławskich, kontakt: 605 - pokaż numer telefonu - , 605 - pokaż numer telefonu - .

więcej na www.stoneland.com.pl
Należy mieć świadomość, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, ułożenie kolorystyczne, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami, a świadczą jedynie o jego niezwykłości i niepowtarzalności. Wszelkie różnice związane z kolorem, strukturą oraz odcieniem i użyleniem sprzedawanych kamieni w odniesieniu do prezentowanych zdjęć nie stanowią podstawy do uznania reklamacji oraz zwrotu towaru. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Kamień naturalny cechuje się dużą zmiennością koloru względem zastosowanego oświetlenia oraz ułożenia. Ten sam kamień może zdecydowanie różnić się kiedy oświetlimy go światłem ciepłym vs światło zimne czy dzienne. Nawet ułożenie pionowe vs poziome może wizualnie zmienić odcień kamienia.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Wrocław
Stoneland
Na Lento.pl od 02 wrz 2016
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń