Płytki kamienne do łazienki łupek California Gold

Dodane: Sobota, 24 Sierpień, 2019  12:05
  • Kategoria: Budowa i akcesoria / Materiały budowlane
  • Stan:Nowe
  • Cena: 120 zł

Opis oferty:

Oferujemy Państwu piękny kamień naturalny, łupek California Gold w formie płytek o wymiarach 30x60x1,2cm

CENA: 120 zł / m2 (cena brutto)

Specyfikacja:

rodzaj kamienia: łupek

format: 30x60cm, płytki kalibrowane

grubość: 12mm +/- 4mm

wykończenie: naturalnie łupane

kolorystyka: grafit, szary, rudy, brązowy

kraj pochodzenia: Indie
Opis ogólny:
Łupek California Gold jest kamieniem naturalnym dekoracyjnym niezwykle efektownym. Cechą charakteryzującą ten rodzaj kamienia jest to, że jest on bardzo nieregularny w swojej gamie kolorystycznej i strukturze. Każda płytka kamienna jest niepowtarzalna i wyjątkowa, a po połączeniu w całość idealnie się ze sobą komponują i dają wspaniały efekt końcowy.

Pielęgnacja:
Kamień naturalny California Gold jest łatwy w utrzymaniu. W pierwszej fazie użytkowania zalecamy impregnację w celu ochrony kamienia przed działaniem czynników zewnętrznych czy warunków atmosferycznych oraz uwydatnienia i nasycenia koloru.

Zastosowanie:
Kamień naturalny California Gold można stosować na ścianach, na podłogach, we wnętrzach jak i zarówno na zewnątrz. Po odpowiednim zaimpregnowaniu nie ma również przeciwwskazań, aby łupek California Gold stosowany był w miejscach mający bezpośredni kontakt z wodą.

Transport:
Kamienie wysyłamy na paletach EURO 120x80cm i przemysłowych 120x120cm w zależności od wagi i wielkości przesyłki oraz ilości zamówionego kamienia NA TERENIE CAŁEJ POLSKI. SZYBKI TERMIN REALIZACJI DOSTAWY.

W celu obejrzenia kamienia zapraszamy do salonu sprzedaży kamienia naturalnego STONELAND w Bielanach Wrocławskich przy ul. Kłodzkiej 12 (4km od miasta Wrocław) oraz kontaktu telefonicznego: 605 - pokaż numer telefonu - .
www.stoneland.com.pl
Należy mieć świadomość, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, ułożenie kolorystyczne, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami, a świadczą jedynie o jego niezwykłości i niepowtarzalności. Wszelkie różnice związane z kolorem, strukturą oraz odcieniem i użyleniem sprzedawanych kamieni w odniesieniu do prezentowanych zdjęć nie stanowią podstawy do uznania reklamacji oraz zwrotu towaru. Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć. Kamień naturalny cechuje się dużą zmiennością koloru względem zastosowanego oświetlenia oraz ułożenia. Ten sam kamień może zdecydowanie różnić się kiedy oświetlimy go światłem ciepłym vs światło zimne czy dzienne. Nawet ułożenie pionowe vs poziome może wizualnie zmienić odcień kamienia.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Wrocław
Stoneland
Na Lento.pl od 02 wrz 2016
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń