Płucznia do Złota 20x75 Ryflowana Mocna Baza bez Maty.

Dodane: Wtorek, 12 Listopad, 2019  02:18
  • Kategoria: Hobby i kolekcje
  • Stan:Nowe
  • Cena: 180 zł

Opis oferty:

PŁUCZNIA MOBILNA DO ZŁOTA I KAMIENI SZLACHETNYCH ŚREDNIA ROZMIAR 20 cm x 75 cm BAZA BEZ MATY GUMOWEJ MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU DOWOLNEJ MATY OD DOWOLNEGO PRODUCENTA

Jeśli chcą państwo zobaczyć jak wygląda praca na tym sprzęcie zapraszam na mój profil Facebook Grzegorz Skowroński Gold and Minerals gdzie wszystko pokazuję i objaśniam.

Tylko u mnie można kupić najlepszą i najbardziej dopracowaną mocną płucznię w Polsce i Europie i wyposażyć ją w dowolną matę światowych producentów.

Płucznia mobilna przesiewacz wkładana w nurt rzeki, przeznaczenie skuteczne i szybkie i ciche wyłapywanie ciężkich frakcji i minerałów w rzekach i potokach w tym złota i kamieni szlachetnych.

JEŚLI POTRZEBA INNY ROZMIAR PŁUCZNI ZAPRASZAM DO INNYCH MOICH OGŁOSZEŃ.

PŁUCZNIE TAKIE JAK TA I WIĘKSZE, TAK ZWANE KORYTA DO ZŁOTA SĄ NAJWIĘKSZYM I NAJBARDZIEJ WYDAJNYM SPRZĘTEM JAKI MOŻNA LEGALNIE UŻYWAĆ W POLSCE JAK I WIĘKSZOŚCI KRAJÓW EUROPY DO POSZUKIWAŃ ZŁOTA I KAMIENI SZLACHETNYCH, SĄ NAJBARDZIEJ WYDAJNE PONIEWAŻ WYSTARCZY PODAWAĆ MATERIAŁ ŻWIR CZY PIASEK Z RZEKI NA PŁUCZNIĘ I KORYTO TO SAMOCZYNNIE ZATRZYMA WSZYSTKIE CIĘŻKIE MINERAŁY JAK ZŁOTO CZY KAMIENIE SZLACHETNE DZIĘKI SILE GRAWITACJI I MASIE TYCH MINERAŁÓW ORAZ SILE WODY, WAGA ZŁOTA TO PONAD 19 GRAM NA 1 cm3 TO WIĘCEJ OD MASY OŁOWIU DLATEGO ZŁOTO ZAWSZE OPADA NA SAM SPÓD PUŁAPEK I TAM JEST ZATRZYMYWANE I DLATEGO PŁUCZNIE SĄ TAK BARDZO SKUTECZNYM NARZĘDZIEM W POZYSKIWANIU CENNYCH MINERAŁÓW, WSZYSTKIE INNE MNIEJSZE RĘCZNE SPRZĘTY DO POSZUKIWAŃ ZŁOTA JAK POMPY RĘCZNE I MISKI SĄ TYLKO NARZĘDZIAMI POMOCNICZYMI DO SPRAWDZANIA TERENU I NIE NADAJĄ SIĘ DO WYSOKOWYDAJNEGO WIELOGODZINNEGO POZYSKIWANIA MINERAŁÓW ZE WZGLĘDU NA ICH FIZYCZNE OGRANICZENIA WIELKOŚCI PRZEROBIONEGO MATERIAŁU.

Płucznie i inny sprzęt wysyłam na całą Polskę a także za Granicę do Wszystkich krajów Europy i Świata Płucznie mojej konstrukcji pracują już w kilku krajach Europy takich jak: Polska, Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia, Szwecja, Włochy.

Wykonuję także inne rozmiary płuczni przesiewaczy do minerałów.

Rozmiary Oferowanej Płuczni:
Szerokość Koryta 20 cm, Długość Całkowita 75 cm
Rozmiar maty jaki potrzeba do tej płuczni to 20 cm x 48 cm

Produkuję także wszystkie inne rozmiary płuczni bez maty gumowej tzw. Bazy jak i kompletne płucznie z matami gotowe do pracy, proszę popatrzeć na inne moje ogłoszenia.

Wysokość Koryta płuczni 8 cm obsługa wszystkich typów mat gumowych cienkich i grubych, ja nie oszczędzam na blasze i moje płucznie są pełnowymiarowe dzięki czemu można ich używać w głębokiej jak i płytkiej wodzie przy ostrym nurcie jak i słabym i można puszczać nawet do 7 cm wody ponad matą dzięki czemu nawet bardzo grube maty gumowe 2-4 centymetrowe są dobrze przepłukiwane i złoto oraz kamienie szlachetne w nich skutecznie zatrzymywane ponieważ ryfle nie zapychają się żwirem tak jak to się dzieje w płytkich płuczniach gdzie po 2 godzinach płukania jest aż 10-12 kg żwiru do przepatrzenia bo takie płytkie płucznie nie są w stanie dobrze wypłukiwać mat gumowych ponieważ nie można na nich puścić odpowiedniej ilości wody.

Wyposażenie w standardzie każdej mojej płuczni :
Kątownik na końcu płuczni do zatrzymywania mikro drobin złota.
Uchwyt do mocowania do brzegu lub przeciw kradzieżowy.
Zaokrąglone bezpieczne narożniki.

Płucznie które wykonuję są jako jedyne w Polsce i Europie wykonane z grubej i mocnej 2 milimetrowej aluminiowej blachy ryflowanej tzw. wzmocnionej i są to najmocniejsze płucznie w Europie i najbardziej dopracowane dzięki temu że czynnie szukam złota i kamieni szlachetnych i wszystkie rozwiązania i ulepszenia biorą się z mojego własnego doświadczenia dzięki czemu wiem że ten sprzęt jest mocny i niezawodny w każdych warunkach i pogodzie jaka tylko może być tutaj w Polsce i Europie sprzęt był testowany w Zimie przy – 10 stopniach zimna jak i w Lecie przy +40 stopniach gorąca i zawsze działa wzorowo , płucznie mojej konstrukcji posiadają wiele autorskich dodatków ułatwiających pracę a także ilość i szybkość przerabianego i łapanego materiału co przekłada się na ilość złapanego złota i kamieni szlachetnych , standardowa skuteczność wyłapywania na tych płuczniach wynosi co najmniej 95%.

W razie pytań proszę śmiało pisać lub dzwonić na dane podane w ogłoszeniu , a gdy nie mogę odebrać proszę napisać wiadomość sms lub mail odpowiem najszybciej jak to możliwe.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Wrocław
Grzegorz
Odpowiada szybko
Na Lento.pl od 18 wrz 2015
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń