KELNER / KELNERKA (m / k) niemiecka umowa + zakwaterowanie

Odświeżone: Środa, 27 Marzec, 2024  09:38

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Opis oferty pracy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący się w zatrudnianiu specjalistów na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Dokładność i dbałość to cechy charakteryzujące przeprowadzane przez nas rekrutacje. Naszym Pracownikom zapewniamy zakwaterowanie oraz umowę o pracę, z biegiem czasu benefitów jest znacznie więcej. Postaw z nami swój pierwszy krok i dołącz do grona naszych fachowców
Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Aktualnie jest przez Nas poszukiwany:
KELNER / KELNERKA
Poszukujemy do trzech lokalizacji (Niemcy):
FULDA , ILMENAU , BERTSDORF HORNITZ

Oferta:
• legalne zatrudnienie na terenie Niemiec
• niemiecka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
• w pełni wyposażone zakwaterowanie

Obowiązki:
• obsługa Klientów

Wymagania:
• doświadczenie zawodowe na stanowisku kelnera / kelnerki
• język niemiecki

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców!

Tel. + 48 71 366 60 81

Twoje umiejętności są dla nas najważniejsze, dlatego nasza oferta jest dla wszystkich, bez względu na płeć.

Prosimy o wysyłanie CV zawierających następującą klauzulę:
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Wrocław w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca za granicą

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Na Lento.pl od 09 paź 2013
Online: 29 minut temu
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków