Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Maślice, Rędzińska
Wrocław Pokaż na mapie ›
Dodane: Poniedziałek, 11 Maj, 2026 13:39
656 333 zł
12154 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:54 m2
- Liczba pokoi:3 pokoje
- Zabudowa:Blok
- Tech. budowy:Inne
- Piętro :1 piętro
- Liczba pięter:3 piętra
- Rynek:Pierwotny
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 656 333 zł / 12154 zł/m2
Opis oferty
Opiekun oferty:Mateusz Porada
tel. 602 - pokaż numer telefonu -
Otoczenie nieruchomości:
Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku, w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Maślice.
W okolicy znajdują się liczne tereny zielone i rekreacyjne, rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa oraz dogodny dostęp do komunikacji miejskiej. Dla osób zmotoryzowanych lokalizacja zapewnia szybki wyjazd na AOW, a także sprawny dojazd do centrum miasta.
Układ pomieszczeń:
-salon z aneksem kuchennym ok. 20 m
-sypialnia ok. 10 m
-sypialnia ok. 10 m
-łazienka ok. 4,5 m
-przedpokój ok. 8 m
Najważniejsze informacje:
-mieszkanie do własnej aranżacji
-stan deweloperski
-w pobliżu tereny zielone i rekreacyjne
-balkon ok. 6,5 m
Rekomendacja Eksperta SDP Nieruchomości:
Mieszkanie szczególnie polecam osobom ceniącym nowoczesny styl życia oraz wygodę miejskiej infrastruktury. Lokalizacja zapewnia idealny balans między dostępem do miasta a bliskością natury. Dzięki komunikacji miejskiej można szybko dotrzeć do centrum, a jednocześnie cieszyć się spokojem i terenami zielonymi sprzyjającymi wypoczynkowi oraz aktywności na świeżym powietrzu.
Niedostateczne środki? To nie problem!
Pomagamy w uzyskaniu finansowania na tę i inne nieruchomości. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.
Ogłoszenie jest publikowane przez pośrednika nieruchomości i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Nie jest również informacją dewelopera, o której mowa w art. 19a ustawy z dnia 20 maja 2021 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego oraz Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 695 z późn. zm.).