MIERNIK GRUBOŚCI LAKIERU - wynajem, ocena stanu aut

Dodane: Niedziela, 16 Luty, 2020  09:44
  • Kategoria: Usługi / Pozostałe usługi

Opis oferty:

CHCESZ DOKONAĆ ZAKUPU UŻYWANEGO AUTAA NIE JESTEŚ PEWNY, CZY ABY CZASAMIWYSZUKANY PRZEZ CIEBIE MODEL RZECZYWIŚCIEJEST BEZWYPADKOWY LUB POSIADA ORYGINALNĄPOWŁOKĘ LAKIERU, TAK JAK ZAPEWNIASPRZEDAWCA - TO ZADZWOŃ!!!

Jesteśmy w stanie po wcześniejszym dokonaniu pomiarów grubości warstwy lakieru na twoim wybranym modelu auta udzielić ci stosownej informacji co do jego stanu.

Do tego celu wykorzystujemy profesjonalny miernik grubości powłoki lakierniczej, który dokonuje pomiaru na blachach stalowych, stalowych ocynkowanych oraz aluminiowych.

Praktycznie oprócz lakierowanych elementów z tworzywa sztucznego, bo takie też znajdują się w różnego typu pojazdach dokonamy skutecznych pomiarów innych podzespołów twojego wyszukanego modelu auta.

Pomiary wykonujemy na miejscu u klienta bądź też w innych, wcześniej umówionych miejscach, tam gdzie znajduje się badany pojazd.

a wszystko to za jedyne 25 zł + oczywiście rozsądny koszt dojazdu, który jak zawsze jest kwotą umowną.

Jeżeli sam chcesz dokonać pomiaru grubości powłoki lakierniczej na wyszukanym przez siebie modelu auta to możemy ci za niewielką opłatą udostępnić profesjonalny miernik grubości powłoki lakierniczej.

Miernik jest dokładnym w pomiarach urządzeniem elektronicznym i ma możliwość pomiaru powłoki lakierniczej na wszystkich metalowych podłożach jakie są stosowane w dzisiejszych czasach przez producentów pojazdów. wyposażony jest w sondę na 90 cm przewodzie, która ułatwia pomiar w trudno dostępnych miejscach.

Ponadto miernik umożliwia również pomiar grubości powłoki lakierniczej względem punktu odniesienia, a więc mając np. oryginalną powłokę lakieru na dachu pojazdu możemy porównać jak wyglądają inne elementy blacharskie auta. Funkcja ta jest również przydatna przy ocenie stanu jednego elementu blacharskiego wtedy, gdy tylko część tego elementu była naprawiana.

Koszt wynajęcia takiego miernika to jedyne 25 zł za dobę użytkowania + kaucja za urządzenie 250 zł, która w momencie zwrotu trafia z powrotem do twojego portfela.

Korzystając z tej oferty otrzymujesz: urządzenie oraz krótkie szkolenie na temat sposobu użytkowania miernika oraz dowiesz się jak skutecznie wykorzystać miernik podczas wykonania już samego pomiaru (na co zwracać szczególną uwagę).

Koszt wynajmu miernika na jedną dobę jest niewspółmiernie mały do informacji, jakie można uzyskać po dokonaniu pomiarów, na temat stanu blacharki, przed zakupem swojego wymarzonego modelu auta.

JEŻELI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ LUB SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY -

ZADZWOŃ POD NUMER 603 - pokaż numer telefonu - LUB 512 - pokaż numer telefonu -
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Wrocław / Krzyki
Na Lento.pl od 12 lut 2013
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń