Magazynier / praca dla wszystkich ! OD ZARAZ

Dodane: Wtorek, 22 Październik, 2024  12:05

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Magazynier
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Dodatkowe:Książeczka sanepidowska
  • Płaca brutto min.:29 zł
  • Płaca brutto max.:30 zł
  • Wynagrodzenie:godzinowo
  • Pracodawca: B8 Recruitment Sp. z o.o.

Opis oferty pracy

Poszukujemy osób do stałej współpracy, stanowisko - Magazynier.

Nie bierzesz w ciemno! Zapraszamy na spotkanie zapoznawcze przed zatrudnieniem.

Miejsce pracy: Wrocław, Graniczna

Oferujemy:

● zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie;
● stawkę 29,60 zł brutto (STUDENT = NETTO);
● pracę od poniedziałku do piątku w grafiku 3 zmianowym / Panie mają możliwość pracy w elastycznym grafiku;
● roboczą odzież dostosowaną do warunków pracy.

Obowiązki:

● kompletacja zamówień zgodnie z otrzymaną listą;
● obsługa wózków elektrycznych - nie potrzebujesz uprawnień;
● praca w 3 strefach (magazyn suchy / chłodzony / mrożony);
● weryfikacja poprawności skompletowanych zamówień;
● weryfikacja dat ważności produktów.

Wymagania:

● chęć i gotowość do pracy;
● doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
Mile widziane uprawnienia UDT;
Mile widziana książeczka SANEPID.

Zgłoś się za pomocą formularza aplikacyjnego, zadzwoń lub wyślij SMS o treści "GRANICZNA" pod numer 533 - pokaż numer telefonu - , skontaktujemy się z Tobą żaby omówić szczegóły.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Wrocław w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Magazynier

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

B8 Recruitment Sp. z o.o.
Konto firmowe
Na Lento.pl od 21 paź 2024
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków