KOCIOŁ GAZOWY JUNKERS CERASTAR SMART ZWR 24-KE 2-Funkcyjny

Dodane: Środa, 25 Marzec, 2020  13:06
  • Kategoria: Ogrzewanie / Piece i kominki
  • Stan:Nowe
  • Cena: 4 569 zł

Opis oferty:

JUNKERS CERASTAR SMART ZWR 24-KE 2-FUNKCYJNY KOCIOŁ GAZOWY KONWENCJONALNY WISZĄCY Z OTWARTĄ KOMORĄ SPALANIA (CENA NIE ZAWIERA MONTAŻU)

Dwufunkcyjny kocioł Cerastar Smart łączy zalety energooszczędności oraz wysokiego komfortu. Urządzenie spełnia najnowsze wymagania Dyrektywy ErP (dotyczące obniżonej emisji tlenów azotu), wyposażone jest w panel sterujący Bosch Heatronic 3 i przystosowane do współpracy z regulatorami pokojowymi oraz pogodowymi.

Praktyczna wymiana

Cerastar Smart to znakomite rozwiązanie w przypadku, gdy konieczna jest wymiana starego kotła konwencjonalnego na nowy. Ponowne zastosowanie kotła z otwartą komorą spalania sprawia, że zwykle nie trzeba zmieniać komina, wentylacji kotłowni oraz montować dodatkowego odprowadzenia kondensatu do instalacji kanalizacyjnej. Najczęściej nie ma też potrzeby modernizacji instalacji grzewczej np. wymiany.

Bardziej ekologiczny od ErP

Kocioł Cerastar Smart jest wyposażony w palnik chłodzony wodą, co daje podwójny zysk. Po pierwsze dodatkowy odzysk ciepła wpływa na poprawę efektywności urządzenia. Po drugie, obniżenie temperatury płomienia sprawia, że kocioł spełnia z olbrzymim zapasem najnowsze rygorystyczne wymagania Dyrektywy ErP odnośnie ograniczenia emisji tlenków azotu, osiągając niezwykle wysoką 6 klasę NOx.

Podwójne bezpieczeństwo

Cerastar Smart ma podwójne zabezpieczenie ciągu kominowego. O zdrowie i dobre samopoczucie użytkowników dbają aż dwa fabrycznie zamontowane czujniki: jeden tradycyjnie umieszczony w przerywaczu ciągu kominowego oraz drugi usytuowany pod palnikiem kotła.

płynna niezależna modulacja mocy na c.o. i c.w.u.
wskaźnik wielofunkcyjny (wyświetlacz)
panel sterowania Bosch Heatronic 3
zapłon elektroniczny
odprowadzanie spalin do komina
płyta montażowa z zaworami odcinającymi (wyposażenie dodatkowe)
wysoki komfort c.w.u.
cicha praca
możliwość tworzenia układów kaskadowych do 16 szt. kotłów
Deklaracja B1:

Ten kocioł o ciągu naturalnym jest przeznaczony do podłączenia do komina wspólnego dla wielu mieszkań w istniejących budynkach, usuwającego pozostałości po spalaniu poza pomieszczenie, w którym znajduje się kocioł. Kocioł pobiera powietrze do spalania bezpośrednio z pomieszczenia i zawiera przerywacz ciągu. Ze względu na niższą sprawność należy unikać jakiegokolwiek innego wykorzystania tego kotła, które może spowodować wyższe zużycie energii i wyższe koszty eksploatacji.

KOSZT MONTAŻU TO 600 ZŁ

(CENA NIE ZAWIERA ELEMENTÓW PODŁĄCZENIOWYCH ROZLICZANYCH WEDŁUG ZUŻYCIA)

MONTAŻ OBEJMUJE WROCŁAW I OKOLICE DO 30 KM
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Wrocław / Fabryczna
Mateusz
Na Lento.pl od 17 wrz 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń