Dom z dużym ogrodem | Muchobór Wielki | 9 pokoi | Garaż
Wrocław / Fabryczna Pokaż na mapie ›
Dodane: Środa, 20 Maj, 2026 20:11
3 400 000 zł
12364 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:275 m2
- Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
- Rynek:Pierwotny
- Rok budowy:2010
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 3 400 000 zł / 12364 zł/m2
Opis oferty
Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 275 m², położony na dużej działce w spokojnej części Muchoboru Wielkiego, w okolicach ul. Trawowej.Nieruchomość znajduje się w cichej i bezpiecznej okolicy domów jednorodzinnych, z bardzo dobrym dojazdem do centrum Wrocławia, Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, Bielan Wrocławskich oraz lotniska. W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, Fashion Outlet oraz przystanki komunikacji miejskiej.
Dom idealnie sprawdzi się zarówno dla dużej rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem.
UKŁAD POMIESZCZEŃ:
Dom o powierzchni 275 m2:
Parter:
przestronny salon z wyjściem na taras i ogród,
kuchnia,
3 niezależne pokoje,
łazienka,
garaż,
kotłownia.
I piętro:
druga kuchnia,
5 pokoi,
2 łazienki.
- dom aktualnie wynajmowany.
To nieruchomość z dużym potencjałem — zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.
CENA: 3.400.000 PLN
Zapraszam na prezentację!
Darya Kravchenko
KONCEPT Nieruchomości
tel. 514 - pokaż numer telefonu -
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a zawarte w niej informacje mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Wrocław
Kategoria: Nieruchomości » Domy » Sprzedaż
Cena: od 2890000 zł do 3910000 zł Powierzchnia : od 234 m2 do 316 m2