Dom Wrocław Krzyki, Jagodno, Świętego Jacka
Wrocław Pokaż na mapie ›
Dodane: Piątek, 15 Maj, 2026 18:01
1 190 000 zł
10531 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:113 m2
- Liczba pokoi:4 pokoje
- Pow. działki:143 m2
- Rynek:Pierwotny
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 1 190 000 zł / 10531 zł/m2
Opis oferty
Nowoczesny dom szeregowy w Iwinach gotowy do odbioru, z ogródkiem i garażem, tuż przy granicy z Jagodnem.Opiekun oferty:
Izabela Wójcik
602 10 602
Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnej i zielonej części Iwin. Inwestycja została już oddana do użytku kupujesz gotowy dom, który możesz urządzić dokładnie według własnego stylu i potrzeb. Nieruchomość o powierzchni 113,94 m została zaprojektowana z myślą o wygodnym życiu rodziny. Funkcjonalny układ obejmuje 4 pokoje, w tym 3 komfortowe sypialnie, a także dwie łazienki.
Dużym atutem jest osobna pralnia/kotłownia oraz garaż znajdujący się w bryle budynku. Dom posiada również ogródek idealne miejsce na relaks, zabawę z dziećmi czy letnie spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Budynek wyposażono w antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz instalację alarmową, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.
Najważniejsze informacje:
113,94 m powierzchni
4 pokoje / 3 sypialnie
dom gotowy, oddany do użytkowania
możliwość własnej aranżacji wnętrz
ogródek
garaż w bryle budynku
osobna pralnia/kotłownia
2 łazienki z oknami
drzwi antywłamaniowe
instalacja alarmowa
spokojna, kameralna okolica
Rekomendacja eksperta SDP Nieruchomości:
Ta nieruchomość to świetna propozycja przede wszystkim dla rodzin, które marzą o spokojnym miejscu do życia, ale nie chcą rezygnować z wygodnego i szybkiego dojazdu do południowej części Wrocławia. Iwiny od lat cieszą się dużym zainteresowaniem osób szukających balansu między miejską wygodą a kameralnym otoczeniem. Własny dom w cenie mieszkania na blokowisku, zaledwie 3 minuty od granicy Wrocławia.