Chcesz zobaczyć zdjęcia?
Poproś o zamieszczenie zdjęć.

Brygadzista / Koordynator praca Niemcy 2000 EUR Netto/ msc

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Poniedziałek, 04 Wrzesień, 2023  14:25

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Współpraca biznesowa

Opis oferty

East Power GmbH z siedzibą w Berlinie, poszukuje pracownika na stanowisko:

Koordynator / Brygadzista ds. polskiego personelu

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:
- Pomoc w rozwiązywaniu problemów pracowników,
- Wyszukiwanie zakwaterowań na terenie Niemiec,
- Rozwiązywanie bieżących problemów pracowników,
- Prowadzenie ewidencji pracowników oraz czasu pracy,
- Raportowanie do centrali sytuacji na projekcie,
- Odbywanie delegacji służbowych,
- Kontakt z kontrahentami niemieckojęzycznymi.

Wymagania:
- Znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny,
- Profesjonalizm oraz wysoka motywacja do pracy,
- Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
- Prawo jazdy kat. B,
- Mile widziane poprzednie doświadczenie w pracy o podobnym charakterze (brygadzista, team leader, koordynator).

Oferujemy:
- Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym,
- Atrakcyjne wynagrodzenie - 2000 EUR netto/msc
- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek,
- Pracę w inspirującym środowisku, otwartym na ludzi kreatywnych,
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- Dynamiczną, zróżnicowaną i ciekawą pracę w branży doradztwa personalnego i pracy tymczasowej,
- Możliwość szybkiego awansu,
- Niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o kontaktowanie się przez formularz. Proszę wysłać swoje CV.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
East Power Sp. z o.o.
Konto firmowe
Na Lento.pl od 12 sty 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków