Spawacz- praca w Belgii

Dodane: Piątek, 20 Kwiecień, 2018  21:12
  • Telefon: 570901913
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Kategoria: Praca / Dam pracę / Inne
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Inna
  • Dodatkowe: Brak wymagań
  • Pracodawca:Klaver Sp. z o.o.

KLAVER Sp. z o.o - Pośrednictwo pracy z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla jednego ze swoich zagranicznych klientów osób na stanowisko: SPAWACZ TIG, oraz SPAWACZ MAG/MIG elektroda palnik

Miejsce pracy: BELGIA

Opis stanowiska:
- czytanie rysunków technicznych
- wszelkie inne prace związane z zawodem spawacza

Wymagania:
- doświadczenie w pracy jako spawacz (TIG, Mig/Mag)
- umiejętność czytania planów technicznych
- mile widziane certyfikaty i dodatkowe uprawnienia
- znajomość języka angielskiego- poziom minimum dobre podstawy
- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
- atrakcyjną stawka godzinowa,
- płatne zakwaterowanie
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie
- możliwość pracy na stałe
- dodatki

Szczegóły oferty na → www.klaverteam.com

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone są o wysyłanie CV na adres mailowy podany w ogłoszeniu, bądź o kontakt telefoniczny. Zapraszamy także na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo więcej ofert pracy.

KLAVER Sp. z o.o.
ul. Gminna 131, Częstochowa
tel: +48 570 901 913
Zapraszamy Pn-Pt: 9:00-16:00
www.klaverteam.com

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Spawacz Wrocław
  • Praca Wrocław
  • Praca Spawacz
Patrycja
Na Lento.pl od 14 mar 2016
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń