Praca Na Zmywaku OD ZARAZ

Dodane przez Katarzyna (Firma), Piątek, 28 Lipiec, 2017  10:04
  • Lokalizacja: Wrocław / Stare Miasto
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Gastronomia / Hotelarstwo
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:Top Time

Firma zajmująca się rekrutacją branży gastronomicznej i hotelarskiej poszukuje dla osób do pracy na stanowisko: ZMYWAK

Miejsce pracy: Hotel 5 gwiazdkowy w Centrum Wrocławia

Opis stanowiska:
- praca na zmywaku (mycie naczyń)
- drobne pomoce kuchenne

Wymagania:
- pełna dyspozycyjność (warunek konieczny)
- dobra organizacja pracy
- mile widziane doświadczenie na podwodnym stanowisku
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:
- stała pracę (w pełnym wymiarze godzin)
- stabilne zatrudnienie
- umowę zlecenie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- posiłek w miejscu pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez portal olx lub podanie imienia i nazwiska oraz nr tel.

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 1991