Praca na Wakacje dla MATURZYSTÓW-Nie wymagamy doświadczenia

Dodane przez Katarzyna (Firma), Piątek, 28 Lipiec, 2017  10:04
  • Lokalizacja: Wrocław / Stare Miasto
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Gastronomia / Hotelarstwo
  • Forma pracy: Sezonowa
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:TOP TIME

Opis oferty pracy:

Skończyłeś szkołę?
Napisałeś Marutę?
Szukasz pierwszej pracy lub pracy na wakacje?
Zacznij pracę jako Kelner/Kelnerka
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA
Przygotujemy Cię do prac z Nami
Twój Sukces to Nasz Sukces!

Poszukujemy dużej grupy osób do pracy przy obsłudze prestiżowych eventów na terenie Wrocławia (bankiety, kongresy, wydarzenia sportowe, festiwale, koncerty, wydarzenia kulturalne, konferencje itp.)

STANOWISK0: Kelner/Kelnerka

Miejsce pracy: Hotele 4 i 5 gwiazdkowe w Centrum Wrocławia

JAKIE SĄ OBOWIĄZKI NA TYM STANOWISKU?
-obsługa Gości
-przygotowanie sali
-serwowanie dań, napoi

NASZE WYMAGANIA?
-miła aparycja
-uśmiech
-dobra znajomość języka angielskiego

CO OFERUJEMY?
-szkolenia
-umowę zlecenie
-stawkę godzinową + NAPIWKI
-elastyczny grafik (możliwość dopasowania dni i godzin pracy do swoich potrzeb)
-możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych
-pracę prestiżowych hotelach na terenie Wrocławia
-możliwość uczestniczenia w ciekawych eventach
-pracę w młodym, zgranym zespole
-istnieje możliwość pracy tylko na okres wakacji, a także dłuższej współpracy

Nie czekaj! Aplikuj już dziś! Skontaktujemy się z Tobą!
Wyślij swoje CV ze zdjęciem przez portal OLX.pl

Ilość wakatów: 30

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 400