Praca dla opiekunek z podstawową znajomością j.niemieckiego

Dodane przez Rekrutacja (Firma), Piątek, 22 Wrzesień, 2017  09:50
  • Telefon: 508749479
  • Lokalizacja: Wrocław / Stare Miasto
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Opieka / Nianie / Pomoc domowa
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:Praca dla opiekunek z podstawowym j.niemieckim

Gwarantujemy Państwu legalne zatrudnienie na terenie Niemiec Miejscem pracy są prywatne domy naszych kontrahentów. Zakres obowiązków należących do opiekunów uzależniony jest od stanu zdrowia podopiecznego oraz trybu dnia seniora. Istotnym elementem jest indywidualne traktowanie każdego z podopiecznych. Pomocny w analizie przypadku jest przedstawiony przez nas opis zawierający aktualny stan zdrowia oraz codzienne przyzwyczajenia seniora.

Poszukiwana opiekunka do osób starszych
Wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego

Miejscowość: Bawaria

Obowiązki:

- prowadzenie domu

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała

- pranie / prasowanie

- robienie zakupów

- gotowanie

- dotrzymanie towarzystwa

Oferujemy:

- oddzielny pokój

- oddzielna łazienka

- TV

- internet

- zakup biletów

Poszukujemy kandydatów niepalących:
- powyżej 21 roku życia,
- ze znajomością języka niemieckiego, pozwalającą na codzienną komunikację,
- z doświadczeniem w opiece nad osobą starszą bądź chorą,
- odpowiedzialnych, z dużą empatią, o miłym usposobieniu,
- dodatkowym atutem będzie certyfikat opiekuna lub wykształcenie pielęgniarskie,
- mile widziane referencje,

Nie pobieramy żadnych prowizji od opiekunek!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji 507410122 lub wysyłając sms o treści opieka-oddzwonimy

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 505