Portier-Praca w Hotelu 4-gwiazdkowym-Godziny nocne

Dodane przez Katarzyna (Firma), Piątek, 22 Wrzesień, 2017  14:57
  • Lokalizacja: Wrocław / Stare Miasto
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Gastronomia / Hotelarstwo
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:Top Time

Firma specjalizująca się w rekrutacji i szkoleniach branży hotelarskiej poszukuje dla jednego ze swoich klientów 2 osób do pracy na stanowisko PORTIERA.

Miejsce pracy: Hotel 4 gwiazdkowy

Stanowisko: PORTIER
Opis stanowiska:
-nadzór nad całym obiektem
-przygotowanie sal konferencyjnych
-pracę organizacyjno-porządkowe
-praca wyłącznie w godzinach nocnych (21:00-5:00)

Wymagania:
-pełna dyspozycyjność lub dyspozycyjność na pół etatu w dniach: czwartek, piątek i niedziele
-wysoka kultura osobista
-dobra organizacja pracy
-strój: biała lub błękitna koszula, czarne spodnie wizytowe, czarne półbuty
-mile widziany status ucznia/studenta

Oferujemy:

-stała pracę
-pracę na podstawie umowy zlecenie
-szkolenie stanowiskowe
-okres wdrożeniowy
-pracę w prestiżowym, 4-gwiazdkowym hotelu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 2577