Po prostu HTML 4

Dodane przez Łukasz, Wtorek, 06 Czerwiec, 2017  16:56

Opis oferty:

Witam!

Mam do sprzedania książkę "Po prostu HTML 4". Stan książki jest bardzo dobry. Z przodu i z tyłu podpisana długopisem moim imieniem i nazwiskiem. Możliwy osobisty odbiór książki we Wrocławiu. Cena do ustalenia.

Wśród książek poświęconych językowi HTML, "Po prostu HTML 4. Wydanie III" zajmuje szczególną pozycję. To prawdziwy bestseller i najpopularniejsza w Polsce książka o HTML-u, która doczekała się już trzech edycji. Najnowsze wydanie przynosi najświeższe informacje na temat języka XHTML, nowego standardu tworzenia stron internetowych. Nowością są liczne porady niezbędne webmasterom opracowującym strony internetowe dedykowane urządzeniom przenośnym (palmtopom, telefonom komórkowym...).

Szczególną zaletą książki jest przejrzysty układ i prosty język, którym została napisana. Zamiast długich objaśnień znajdziesz w niej krótkie, trafne i zwięzłe informacje. Towarzyszące im liczne ilustracje sprawiają, że przyswajanie przedstawionej w niej wiedzy jest szybkie i łatwe.

Dzięki książce:

Stworzysz własne strony wykorzystując HTML i XHTML
Nauczysz się stosować CSS (kaskadowe arkusze stylów)
Dowiesz się, jak tworzyć "elastyczne układy" stron, dostosowujące się do wielości ekranu użytkownika
Uczynisz strony atrakcyjniejszymi umieszczając klipy wideo, pliki dźwiękowe w formacie MP3 oraz inne multimedia bezpośrednio na stronach WWW
Korzystając z WML-a stworzysz strony przeznaczone dla urządzeń przenośnych
Skorzystasz z bogatego doświadczenia autorki książki

Z poprzednich wydań tej książki tysiące ludzi nauczyło się tworzyć strony WWW. Być może odwiedzałeś ich witryny w Internecie. Teraz i Ty masz szansę poznania tajników WWW i zaprosić wszystkich ma samodzielnie stworzoną stronę.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 15
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie