Opieka

Dodane: Piątek, 29 Czerwiec, 2018  09:03

Opis oferty:

Jestem zainteresowana Państwa ogłoszeniem o pracę.
Mam 40 lat wykształcenie średnie ekonomiczne. Od wielu lat zajmuje się osobami starszymi, ponieważ uważam ,że to jest moim powołaniem. Wychowałam się w rodzinie lekarskiej (obecnie rodzice są już na emeryturze) i to też przyczyniło się abym rosła w przekonaniu, iż pomoc innym jest bardzo ważna w życiu.
Do zakresu moich obowiązków należało sprzątanie mieszkań,podanie jedzenia, robienie zakupów, kąpiele, zmiana pieluch, zmiana opatrunków jak i spędzanie wolnego czasu.
Od pół roku opiekowałam się starszym małżeństwem. Oboje skończyli 83 lata. Tutaj wchodziła również opieka nocna, jeśli zaistniała taka potrzeba. Ponieważ w tym przypadku była skłócona cała rodzina udało mi się wspólnie usiąść porozmawiać i pogodzić rodzinę. Monitoruje sytuacje. Przeszłam szkolenie szpitalne w zakresie opieki paliatywnej (obsługa respiratora i wszystkie czynności z nim związane).Mam duże doświadczenie pracy z osobami chorymi na Alzheimera , raka jak i również osobami po zawale serca i wylewach, udarach oraz stwardnienie rozsiane.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Wrocław / Krzyki
Anna
Na Lento.pl od 31 maj 2014
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie