Załóż konto | Zaloguj

Dam pracę we Wrocławiu

Niemcy praca Schwerte

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Piątek, 11 Kwiecień, 2014  15:26
  • Telefon: 797898768
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Kategoria: Praca / Dam pracę
  • Branża: Opieka / Nianie / Pomoc domowa
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:GoWork

Opis oferty pracy:

GoWork.pl
Jesteśmy uznaną agencją pracy tymczasowej, działającą od 1990 roku na polskim rynku. Działamy również na rynku europejskim. Dzięki naszej pomocy setki osób bezrobotnych znajdują pracę. Obecnie prowadzimy stałą rekrutację na stanowisko:

Pan Karl-Hainz poszukują opiekunki, Niemcy praca
Schwerte

Stan zdrowia:
Podopieczny porusza się za pomocą chodzika, nie potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Ciepri na inkotynencję oraz demencję więc jest często roztargniony i wiele rzeczy zapomina.

Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: gotowanie, robienie zakupów. Dodatkowo jazda samochodem na terenie Niemiec.
Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała, zamiana pielucho-majtek. Dodatkowo opieka w ciągu nocy.

Wymagania:
Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nas osobami starszymi i dostateczną znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy:
Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.
Wynagrodzenie: 1080-1100 euro netto
Za dni świąteczne gwarantujemy podwójną stawkę dzienną!

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny albo wysłanie SMS podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY
Zapraszamy również do Nas osobiście
Odział w Wrocławiu:
Ul. Ruska 51 B