JĘZYK CZESKI korepetycje dla studentów i dorosłych

Dodane przez Paweł, Środa, 24 Maj, 2017  10:05

Opis oferty:

Udzielam profesjonalnych lekcji języka czeskiego tradycyjnie oraz online przez Skype na poziomie początkującym i średnio-zaawansowanym. Lekcje obejmują naukę od podstaw, przygotowanie do wyjazdów służbowych, studyjnych lub prywatnych do Czech, kontaktów z firmami czy urzędami.

Mam 14-letnie doświadczenie w nauczaniu osób z różnych grup wiekowych (od uczniów szkół średnich,studentów, poprzez przedsiębiorców, aż do nauczycieli akademickich), jak też w tłumaczeniach pisemnych i ustnych. Potrafię nawiązać doskonały kontakt z młodzieżą i dorosłymi. Pracuję na najlepszych, wysokiej jakości, nowoczesnych podręcznikach kursowych, wydanych przez czołowe czeskie wydawnictwa specjalizujące się w nauce języka czeskiego dla cudzoziemców.

Regularny kurs języka ogólnego może być wzbogacony o słownictwo specjalistyczne pod kątem indywidualnych potrzeb osoby uczącej się – np. słownictwo handlowe/biznesowe, medyczne, turystyki, edukacji i studiów uniwersyteckich.

Oferta lekcji skierowana jest do osób poważnie zmotywowanych do nauki, chcących naprawdę poczynić postępy, ceniących regularność i systematyczność oraz ciężką pracę w procesie nauki języka. Jestem osobą sympatyczną, ale również wymagającą i traktującą niezwykle serio moją pracę.

Jacek 23 maja 2015 Ocena: 5/5
"Pan Paweł posiada doskonałe zaplecze merytoryczne oraz znakomite umiejętności dydaktyczne. Trudno o lepszego fachowca w zakresie języka czeskiego. Zdecydowanie polecam!"

Maciej21 maja 2015Ocena: 5/5
"Świetny nauczyciel - precyzyjny i konkretny - jak język czeski!"

Krzysztof 10 września 2014 Ocena: 5/5
"Lekcje przeprowadzane skutecznie i w miłej atmosferze, polecam każdemu! A czeski to bardzo ładny i ciekawy język."

Ewa 26 sierpnia 2014 Ocena: 5/5
"Pan Paweł jest bardzo sympatycznym korepetytorem i doskonałym fachowcem w dziedzinie nauczania języka czeskiego - polecam Go wszystkim zainteresowanym nauką tego języka."

Maciej25 sierpnia 2014 Ocena: 5/5
"Godna polecenia osoba"

Osoby zainteresowane współpracą proszę o kontakt mailowy poprzez formularz na stronie.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 20
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie