Florka i jej maluchy szukają domów

Dodane przez Kaska, Sobota, 20 Styczeń, 2018  16:16
  • Cena: Za darmo
  • Telefon: 665 158 238
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Kategoria: Zwierzęta / Psy

Opis oferty:

Cała rodzina została porzucona na jednej z wsi w polu u gospodarza, psiaki w schronisku były bez szans więc postanowiłyśmy im pomóc. Obecnie są w domu tymczasowy, odrobaczone i zaszczepiona, mama szczeniąt będzie wysterylizowana. Szukają kochających domów, takich już na całe psie życie.
Florka mama szczeniąt jest sunią łagodną, nieśmiałą i bardzo przyjazną. Głową sięga do kolana. Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem, chociaż początkowo strach przyciska ją do ziemi. Nie chodzi na smyczy, ale wszystko jest do wypracowania, w nowym domu na pewno się nauczy.
Perełka jest najmniejsza z rodzeństwa, delikatnej i drobnej budowy. Wesoła, żywiołowa, zawsze chętna do brykania, lizania i skakania. Będzie małym pieskiem o gładkiej sierści.
Niko to piesek największy z rodzeństwa o czarnym podpalanym kolorze sierści. Ma gładką sierść, piękny biały krawat, białe skarpetki-naprawdę elegancik. Będzie średnim pieskiem, prawdopodobnie będzie większy od matki.
Agatka to urocza sunia o dłuższej sierści. Umaszczenie ma czarne podpalane ,podkreślone białymi skarpetkami ,krawatem i białym ogonkiem. Będzie pieskiem średniej wielkości, prawdopodobnie takim jak jej mama.
Ada jest trochę nieśmiałą sunią. Będzie pieskiem pod kolanko o lekko dłuższej sierści. Umaszczenie czarne podpalane. Mądre, myślące oczka patrzą na człowieka z nadzieją.
Filip to czarny, podpalany chłopczyk o drobnej budowie ,z lekko dłuższą sierścią. Wesoły i skory do zabawy. Będzie małym pieskiem.
Kontakt w sprawie adopcji 507 415 468
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 92
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie