Doradca klienta - SUPER praca tylko dla Ukraińców

Dodane przez Business Line Support (Firma), Czwartek, 21 Wrzesień, 2017  13:17
  • Telefon: 221115039
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Obsługa klienta / call center
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Business Line Support

Business Line Support dla swojego Klienta, największej w Polsce sieci sprzedaży detalicznej artykułów RTV, AGD i multimediów poszukuje kandydatów z Ukrainy do pracy w salonie firmowym na stanowisko:

Doradca klienta - sprzedawca - SUPER oferta dla pracowników z Ukrainy

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania
- doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
- kompleksowa obsługa klienta według standardów firmy
- sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych

Oczekiwania
- przynajmniej komunikatywna znajomość języka polskiego - warunek konieczny!
- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta detalicznego
- optymizm i pogodne usposobienie
- umiejętność pracy w zespole

Oferta
- umowa o pracę
- BARDZO atrakcyjne wynagrodzenie
- karta Multisport
- ubezpieczenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 198